Pjovimo diskų specifika ir pasirinkimas

Ruošiatės apdirbti metalą? Atliekant santechnikos, statybų ar kitos srities darbus, susijusius su minėtų medžiagų pjovimu, būtina pasirūpinti specialiais įrankiais.

Tik iš kokybiškų medžiagų pagaminti, ilgaamžiai pjovimo diskai, padeda lengvai ir greitai išgauti reikiamo dydžio bei formos metalo detales.

Jei siekiate išsirinkti patį efektyviausią pjovimo diską, turėtumėte atkreipti dėmesį į :

  • Apdirbamos medžiagos specifiką. Pjovimo įrankiai smarkiai skiriasi priklausomai nuo to, kokia medžiaga turi būti apdorota. Pjovimui skirtų diskų kraštai gali būti visiškai lygūs arba dantyti. Vieni diskai skirti metalui ar betonui pjauti, kiti – tik medienai. Taip pat svarbu, koks pjaunamos medžiagos storis ir reikalingas pjūvio gylis.
  • Pjovimo įrangą. Pjovimo diskai montuojami prie specialių įrangų. Todėl svarbu įvertinti įrangos galingumą, rekomenduojamą disko skersmenį, maksimalų apsisukimo greitį ir kitas ypatybes.

Pagal šiuos kriterijus parinktas pjovimo diskas bus patogus ir patvarus, todėl reikiamą rezultatą pasieksite be jokio vargo.

„Šelterus“ rekomendacijos ir sprendimai

Statybos ir pramonės sektoriaus atstovai investuoja savo laiką ir pinigus į itin kokybiškus pjovimo, šlifavimo ir poliravimo įrankius. Tačiau pasirinkti geriausią variantą – ne visuomet paprasta. Jei dvejojate dėl savo sprendimo, kreipkitės į „Šelterus“ konsultantus. Jų 12-os metų patirtis skirtingų medžiagų apdirbimo srityse Jūsų tikrai neapvils. Ekspertai pateiks aktualios informacijos ir naudingų patarimų, kurie padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį pjovimo diską. Tai – saugaus ir greito darbo garantija.