Aprašymas: Neriebus abrazyvinis mišinys (pasta)

Pritaikymas: Įvairaus metalo matinimui, poliravimui, blizginimui

 

 

 

Asortimentas:

Grubumas Abrazyvas
A80 80 Aliuminio oksidas
A120 120 Aliuminio oksidas
A150 150 Aliuminio oksidas
A180 180 Aliuminio oksidas
A220 220 Aliuminio oksidas
A240 240 Aliuminio oksidas
A320 320 Aliuminio oksidas
S120 120 Silicio Karbidas
S150 150 Silicio karbidas
AS200 200 Aliuminio oksidas/ Silicio karbidas
No. 3 Sutvirtinamieji klijai
 
 
Poliravimo diskų tipai:
 • Matinimui ir valymui naudojami minkšti susiūti diskai.
 • Grubesniam poliravimui naudojami kieti susiūti poliravimo diskai. Šlifavimo disko sutvirtinimui ir geresniam sukibimui su abrazyvine medžiaga, naudojami ir specialūs klijai Adleasine No 3, kurie prailgina tarnavimo laikotarpį.
 • Poliravimo diskų dydžiai gali būti parenkami, pagal tai, koks apsisūkimo greitis yra reikalaujamas, nuo 8 iki 32m per sekundę.

NAUDOJIMAS:

 1. Atidarant abrazyvų mišinio pakuotę galima padaryti tik mažą 2-3cm dydžio ertmę. Niekada nenuimti visos pakuotės. Atidarius pakuotę, jos ertmę visada būtina uždengti (galima pamerkti į vandenį), kad  mišinys negautų sąlyčio su deguonimi, nes pasta sukietės ir taps nenaudojama.
 2. Kad abrazyvo mišinį užtepti ant disko, įjungus stakles reikia spausti mišinio plytelę prie pačio disko, tada išjungus motorą paspausti kiečiau, kad pasta geriau priliptų. Kai visas disko paviršius išteptas reikia laiko mišiniui sukietėti ir išdžiūti (diską įdėjus į orkaitę procesas pagreitinamas). Ši procedūra gali būti atliekama kelis kartus, kad ant disko susidarytų abrazyvinis poliravimo sluoksnis.
 3. Kai poliravimo medžiagos sluoksnis nusidėvi, atstatyti sluoksnį galima lengvai spaudžiant abrazyvinio mišinio plytelę prie disko. Iš karto baigus poliravimo procesą naujo sluoksnio uždėjimą daryti geriau, nes pats diskas būna įkaitęs, tai labai pagreitina džiovimą. Lygiai taip pat galima dėti ir kitus sluoksnius, norint suformuoti norimą storį. 
 4. Naudoti tik vieno grubumo abrazyvinį mišinį ant to pačio disko. Uždedant kitokį abrazyvinį mišinį ant to pačio poliravimo disko ir jį naudojant, apdorojamos medžiagos poliravimas gali būti nelygus. Patariama kiekvieną šlifavimo diską pažymėti ir tam diskui naudoti tik vienos konsistencijos pastą.
 
Abazyvinių mišinių laikymas:
 1. LEA mišiniai tai gana greitai gendantis produktas.
 2. Produktą geriausiai laikyti  5-25°C temperatūroje, kad išvengti priešlaikinio medžiagos sugadinimo.
 3. Standartiškai šie abrazyviniai mišiniai galioja 6 mėnesius nuo pagaminimo.
   
Poliravimo pastos pagamintos iš aliuminio oksido geriausiai tinka naudojimui su geležies turinčiais ir spalvotais metalais.
 
Silicio karbido mišiniai rekomenduojami naudoti su titano lydiniais arba kitais metalais, kurių apdorojime galima išgauti kiek įmanoma mažiau šilumos. Silicio karbidas išlaiko apdorojamai medžiagai mažesnę temperatūrą, nei aliuminio oksidas. PVZ.: tipiškai tokie procesai yra dirbant su titano lydiniais arba turbinų sparnais, bei lėktuvų varikliais.