Prekių katalogas

Abrazyviniai poliravimo mišiniai

Abrazyviniai poliravimo mišiniai

Neriebus abrazyvinis mišinys (pasta) , įvairaus metalo matinimui, šlifavimui, poliravimui, blizginimui.

Asortimentas

Grubumas  Abrazyvas 
A80  80 Aliuminio oksidas 
A120  120 Aliuminio oksidas 
A150  150 Aliuminio oksidas 
A180  180 Aliuminio oksidas 
A220   220 Aliuminio oksidas 
A240   240 Aliuminio oksidas 
A320   320 Aliuminio oksidas 
S120   20 Silicio Karbidas 
S150  150 Silicio karbidas 
AS200  200 Aliuminio oksidas/ Silicio karbidas 
No. 3  Sutvirtinamieji klijai 

Poliravimo diskų tipai:

 • Matinimui ir valymui naudojami minkšti susiūti poliravimo diskai.
 • Grubesniam poliravimui naudojami kieti susiūti poliravimo diskai. Šlifavimo disko sutvirtinimui ir geresniam sukibimui su abrazyvine medžiaga, naudojami ir specialūs klijai Adleasine No 3, kurie prailgina tarnavimo laikotarpį.
 • Poliravimo diskų dydžiai gali būti parenkami, pagal tai, koks apsisūkimo greitis yra reikalaujamas, nuo 8 iki 32m per sekundę. 

NAUDOJIMAS:

 1. Atidarant abrazyvų mišinio pakuotę galima padaryti tik mažą 2-3cm dydžio ertmę. Niekada nenuimti visos pakuotės. Atidarius pakuotę, jos ertmę visada būtina uždengti (galima pamerkti į vandenį), kad mišinys negautų sąlyčio su deguonimi, nes mišinys sukietės ir taps nebenaudojamas.
 2. Kad abrazyvo mišinį užtepti ant disko, įjungus stakles reikia spausti mišinio plytelę prie pačio disko, tada išjungus motorą paspausti kiečiau, kad mišinys geriau priliptų. Kai visas disko paviršius išteptas, reikia laiko mišiniui sukietėti ir išdžiūti, galima palikti džiūti per naktį (diską įdėjus į orkaitę procesas pagreitinamas). Ši procedūra gali būti atliekama kelis kartus, kad ant disko susidarytų abrazyvinis šlifavimo/poliravimo sluoksnis.
 3. Kai šlifavimo medžiagos sluoksnis nusidėvi, atstatyti sluoksnį galima lengvai spaudžiant abrazyvinio mišinio plytelę prie disko. Iš karto baigus poliravimo procesą naujo sluoksnio uždėjimą daryti geriau, nes pats diskas būna įkaitęs, tai labai pagreitina džiuvimą. Lygiai taip pat galima dėti ir kitus sluoksnius, norint suformuoti norimą storį.
 4. Naudoti tik vieno grubumo abrazyvinį mišinį ant to pačio disko. Uždedant kitokį abrazyvinį mišinį ant to pačio poliravimo disko ir jį naudojant, apdorojamos medžiagos poliravimas gali būti nelygus. Patariama kiekvieną šlifavimo diską pažymėti ir tam diskui naudoti tik vienos konsistencijos mišinį.  

Abazyvinių mišinių laikymas:

 1. LEA mišiniai tai gana greitai gendantis produktas.
 2. Produktą geriausiai laikyti 5-25°C temperatūroje, kad išvengti priešlaikinio medžiagos sugadinimo.
 3. Standartiškai šie abrazyviniai mišiniai galioja 6 mėnesius nuo pagaminimo.


Poliravimo pastos pagamintos iš aliuminio oksido geriausiai tinka naudojimui su geležies turinčiais ir spalvotais metalais.

Silicio karbido mišiniai rekomenduojami naudoti su titano lydiniais arba kitais metalais, kurių apdorojime galima išgauti kiek įmanoma mažiau šilumos. Silicio karbidas išlaiko apdorojamai medžiagai mažesnę temperatūrą, nei aliuminio oksidas. PVZ.: tipiškai tokie procesai yra dirbant su titano lydiniais arba turbinų sparnais, bei lėktuvų varikliais. 

 • NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

  Informacija

  Naujienlaiškis

    prenumeruoti