Prekių katalogas

Kas mes esame?

 • Mes esame techninių abrazyvinių medžiagų sprendimų tiekėjai, turintys profesionalios kompetencijos apdirbant metalą, ypatingai nerūdijantį plieną ir kitas medžiagas, kurias sunku apdirbti.

  „Šelterus“ yra privataus kapitalo įmonė ir savo veiklą pradėjome 2004 metais nuo vamzdžių tvirtinimo elementų ir furnitūros. 2005 metais mūsų asortimente atsirado profesionalūs abrazyvai metalo apdirbimui. Laikui einant nusprendėme daugiau koncentruotis ties metalo paviršiaus apdirbimu, asortimente palaikydami tik vamzdžių tvirtinimo elementus.
    

  Abrazyvai – patikimiausias būdas į tobulą paviršių

  Be abrazyvų (medžiagų, naudojamų metalams, medienai apdirbti) nebūtų namų, baldų, automobilių, kompiuterių ir kitų įrenginių, kurie yra mūsų patogios šiandieninės kasdienybės dalis.

  Abrazyvai buvo ir yra nuolat tobulinami – bandoma kuo geriau patenkinti individualius įvairių klientų poreikius. Kaip ir visų veiklių žmonių, taip ir kiekvieno sėkmė priklauso nuo rezultatų, o ne nuo įkvėpimo. Dažnai kyla problemos su norimu gauti metalo paviršiaus apdirbimu? Baigiamųjų darbų kaštai daug didesni nei tikėjotės? Vidinio gaminio kampo užbaigimas atrodo neįmanomas? Reikia tobulai „suvesti“ kampą? Tokiais ir panašiais atvejais susisiekite su mumis.

  Mūsų siūlomos pjovimo, šlifavimo, poliravimo medžiagos yra skirtos didinti gamybos įmonių konkurencingumą. Gerai pasaulyje žinomų aukščiausios kokybės medžiagų gamintojų, tokių kaip Norton (Saint-Gobain grupė), VSM, LEA manufacturing, Pilana, Osborn, 3M, AFTC, Honeywell inovatyvūs produktai Jums leis greitai ir saugiai atlikti visą apdirbimo procesą, sumažinti gamybos išlaidas bei pasiekti geresnių rezultatų.

  Nuo virtuvės iki jachtos

  Dažniausiai orientuojamės į stambaus ir vidutinio verslo poreikius, tačiau kokybiški jų sprendimai reikalingi ir smulkesnėms įmonėms. Didžiuojamės galėdami savo siūlomais sprendimais ir produktais prisidėti prie technologinių plieno įrenginių, viešojo maitinimo ir viešbučių virtuvinės įrangos, šaldymo įrangos, mažmeninės prekybos parduotuvių prekybinės įrangos, durų, langų, metalinių interjero ir specialios paskirties baldų, lovų, stalų, seifų, metalinių spintų, kieto kuro katilų, dekoratyvinės architektūros gaminių, laiptų, turėklų, kelio ženklų, jachtų, laivų detalių, medicininių implantų gamybos arba transporto priemonių gamybos, antikvarinių automobilių restauracijos. Be to, mūsų siūlomi sprendimai padeda pagaminti medžioklinius, virtuvinius peilius, stiklo gaminius, medalius, monetas, įvairias metalo konstrukcijas ar tiltinius kranus. Kiekvienas iš šių klientų susiduria su labai aukštos kokybės reikalavimais, kai kalbama apie gaminio apdailą.

  Profesionali analizė darbo aplinkoje

  Mes nuolat ieškome savo klientų norų išpildymo, kad ir kokie jie bebūtų sudėtingi. Geriausias metalo šlifavimo ar poliravimo rezultatas gali būti pasiektas padarius tinkamą analizę kliento darbo aplinkoje. Mūsų techninis konsultantas atvyks pas Jus ir nemokamai pademonstruos, kaip inovatyvūs produktai gali išspręsti anksčiau kildavusias produkto apdirbimo problemas.

  Mes išsiskiriame tuo, kad ieškome gamybos problemų sprendimų susijusių su metalo paviršiaus, ypač nerūdijančio plieno, spalvotųjų metalų, specialių lydinių apdirbimu ir pritaikome inovatyvias, pridėtinę vertę kuriančias sistemas. Asortimentas formuojamas, atsižvelgiant į klientų individualius poreikius nuo pirminės metalo žaliavos apdorojimo (pjovimo, šlifavimo, valymo) iki galutinio produkto užbaigimo (poliravimo), supakavimo transportavimui ir taip būtinų darbo saugos priemonių.

  Domina bendradarbiavimas? Ar turite klausimų? Nerandate tai, ko ieškote? Gal tiesiog reikia daugiau informacijos? Susisiekite su mumis dabar!

  +370 5 2406373 arba info@selterus.lt
    

 • NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

  Informacija

  Naujienlaiškis

    prenumeruoti