Prekių katalogas

Kietos LEA poliravimo pastos

Paviršiai gali būti ne tik šlifuojami, bet ir kruopščiai poliruojami. Tam skirtos specialios poliravimo pastos. Ši priemonė skirstoma pagal proceso etapus ir sudėtį. Skiriami trys poliravimo etapai: 1) pirminis, 2) tarpinis, 3) galutinis. 

Abrazyviniai poliravimo mišiniai

Neriebus abrazyvinis mišinys (pasta) , įvairaus metalo matinimui, šlifavimui, poliravimui, blizginimui.

Poliravimo diskai

Įvairose pramonės srityse poliravimas yra būtinas. Poliravimo diskai gaminami skirtingo šiurkštumo bei kietumo. Šių nevienodų savybių poliravimo diskų parinkimas priklauso nuo paviršiaus, kurį reikia poliruoti. Pavyzdžiui, vieni diskų tipai geriausiai tinka šiurkščios, mažai apdorotos geležies poliravimui. Kiti – tinkami tarpiniam ar galutiniam poliravimui. Treti – pritaikyti spalvotųjų metalų apdirbimui. Auksas, sidarbas, aliuminis, ar žalvaris – tai itin jautrūs paviršiai. Todėl šiems metalams naudojami ypatingai švelnūs poliravimo diskai. Taigi, kiekvienas poliravimo diskas pritaikomas pagal medžiagos, kurią reikia apdoroti, specifiką.  

Vienas pjovimo diskas visoms medžiagoms pjauti

Neprarask laiko keičiant skirtingus pjovimo diskus

Kaip pašalinti dažus nuo metalo

Domitės, kaip pašalinti dažus nuo metalo sunkiai pasiekiamose vietose? Štai keletas patarimų, kurie palengvins darbą.

Apšlifuok ir dirbk toliau su šiais ilgaamžiais žiedlapiniais diskais

Specialus Norton EasyTrim lapelinių diskų apipjaustomas nailoninis pagrindas suteikia itin ilgą darbo laiką ir apčiuopiamą ekonominę naudą.

Kaip naudoti neaustinės medžiagos abrazyvus

Mūsų dažnai klausia: ką reiškia „neaustinė abrazyvinė medžiaga“ (non-woven abrasive)? Atsakome – neaustinė abrazyvinė medžiaga yra sudaryta iš nailono pluošto tinklo, kuris yra sujungtas tarpusavyje ir prisotintas abrazyviniais grūdais. Taip gaunama minkšta, lanksti, 3D struktūros medžiaga. Kitaip tariant, nėra skirtumo, kuria puse ar briauna dirbsite, neaustinė abrazyvinė medžiaga yra lanksti ir labai ilgaamžė.

Kaip pašalinti mažas suvirinimo siūles

Tradicinis 7 mm storio šlifavimo diskas yra idealus sunkioms šlifavimo procedūroms, kai darbuotojas turi pašalinti didelį metalo kiekį.

Bet, jei siūlė nėra didelė, arba reikia pašalinti ne visą siūlę, gali būti, kad naudotis 7 mm storio šlifavimo disku bus nepraktiška ir sunku.

Kaip tinkamai apdirbti metalo suvirinimo siūlę

 

Jei Jūs suvirinote metalo ruošinį, ir yra reikalavimas, kad suvirinimo siūlės nesimatytų, paruošėme trumpą gidą, kaip tinkamai apdirbti suvirintą vietą.

Kaip maksimaliai išnaudoti savo turimus šlifavimo įrankius

 

Užvartų ir nelygumų šlifavimas – labai svarbus procesas apdirbant plieną ir metalą. Jums reikalingi tinkami įrankiai, norint išlyginti bet kokius šiurkščius gaminio kraštus ar griovelius, susidarančius metalo apdirbimo proceso metu, užtikrinant, kad detalė būtų tinkamai parenkama, būtų patobulintas jos funkcionalumas, ir kad ji būtų saugi.

Kodėl pasirinkti lapelinius “flap” metalo šlifavimo diskus dirbant su kampiniu šlifuokliu

Lapeliniai šlifavimo diskai yra labai universalus abrazyvinis įrankis, kuris gali būti naudojamas labai skirtingiems darbams: nuo metalo pašalinimo iki metalo paviršiaus suvienodinimo.

  • NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

    Informacija

    Naujienlaiškis

      prenumeruoti