Prekių katalogas

Apšlifuok ir dirbk toliau su šiais ilgaamžiais žiedlapiniais diskais

 • Apšlifuok ir dirbk toliau su šiais ilgaamžiais žiedlapiniais diskais

  Specialus Norton EasyTrim lapelinių diskų apipjaustomas nailoninis pagrindas suteikia itin ilgą darbo laiką ir apčiuopiamą ekonominę naudą.

   

   

  Apšlifuok ir dirbk toliau

  Pristatome naujuosius EasyTrim lapelinius diskus iš Norton Abrasives.  Pagrindinis šio Norton EasyTrim žiedalapinio disko privalumas prieš standartinius lapelinius diskus yra tas, kad jų specialus nailoninis pagrindas yra apšlifuojamas papildomai.

  Kai abrazyvas esantis ant lapelių nusidėvi ir pasiekia našumo pabaigą, darbuotojas tiesiog turi nušlifuoti šio disko kraštelį į aštrų kampą iki raudonos linijos.

  Tai leidžia išnaudoti kitą lapelinio disko dalį ir nepanaudotą abrazyvą ten, kur paprastai nebegalima jo pasiekti. Su „premium“ lygio  R842 cirkonio abrazyvu, Norton EasyTrim žiedlapiniai diskai suderina lankstumą ir puikų šlifavimo lygį ekonomiškai naudingiausiu būdu.

   Ar jūs šlifuojate lenktus paviršius?

  Jokių problemų! Su Norton EasyTrim lapeliniu disku nušlifavę kraštelį galite turėti lankstų šlifavimo popierių tokiam darbui.

  Ši lapelinio disko modifikacija leidžia turėti lankstų lapelinio disko kraštą, kuriuo galima lengvai apdirbti sunkiai apdirbamas vietas, tokias, kaip vidiniai kampai, lenktų paviršių vidinės pusės,  „T“ formos jungtys.

   Pasiek daugiau…

  Šie visi privalumai suteikia galimybę sutaupyti tiek laiko, tiek ir pinigų, kurie Jums ir yra labai svarbūs.

   Kaip apšlifuoti šį lapelinį diską

  1. žingsnis: Įsitvirkinkite 90 laipsnių aštrų metalo gabalą.
  2. žingsnis: Pasukite kampinį šlifuoklį ir atsargiai priglauskite lapelinio disko pagrindą prie aštraus kampo. Šlifuokite nailoninį pagrindą. 
  3. žingsnis: Kai nušlifuosite pagrindą, pamatysite kitą lapelinio disko pusę – ji bus mėlynos spalvos.
  4. žingsnis: Jei reikia, pakartokite šiuos 3 žingsnius. Jokiais būdais nešlifuokite toliau raudonos linijos.

   Spalvinis žymėjimas

   Norint palengvinti pasirinkimą ir pagerinti proceso efektyvumą, Norton EasyTrim lapeliniai diskai turi specialų spalvinį žymėjimą kuris nurodo grubumą.

  Šis „vieno žvilgtelėjimo“ pasirinkimas jau naudojamas su Norton neaustinės abrazyvinės medžiagos diskais ir reiškia, kad nebereikia ant etiketės ieškoti informacijos, vien pagal spalvą galite žinoti, kokio grubumo diskas Jums reikalingas. Šis privalumas ypatingai naudingas, jei etiketė yra nebeperskaitoma arba jos netenkama.

  Taip pat spalvinis žymėjimas palengvina naujų darbuotojų apmokymą – darbuotojas reikalingai operacijai diskus gali rinktis vien tik pagal spalvą. Užtenka žinoti, kad geltonas diskas yra skirtas agresyviam metalo nuėmimui, o mėlynas –  užbaigimui.

   Spalvinis žymėjimas

   

   

   

   

   

   

   

   

  P 40
  SKU: 78072705358
  P 60
  SKU: 78072705359
  P 80
  SKU: 78072705360
  P 120
  SKU: 78072705361
  Daugiau informacijos apie Norton EasyTrim galite gauti susiekę su UAB „ŠELTERUS“ konsultantais +370 5 240 6373; info@selterus.lt

   

   

   

   

   

   

   

 • NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

  Informacija

  Naujienlaiškis

    prenumeruoti